0
0

تاریخچه چرتکه

737 بازدید

فواید چرتکه برای کودکان چیست؟

چرتکه یکی از ساده ترین دستگاه های محاسباتی می باشد. چرتکه را یک فرد چینی در ۲۵۰۰ سال قبل اختراع کرده است.چرتکه یکی ازابزارهای مناسب محاسباتی برای بازاریان می باشد.کودکانی که در سنین پایین شروع به آموزش چرتکه کرده اند،دارای منطق و ادارک بیشتری می باشند،به همین علت توصیه می شود آموزش چرتکه برای کودکان از سنین ۵ سال آغاز شود.

در آزمایش های مهارت ریاضی دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که سن ۴ الی ۷ سال بهترین سن کودک برای یادگیری مفاهیم جدید می باشد و در این سن قدرت مغز عالی است و میتوان مطالب را برای مدتی طولانی تر به خاطر بسپارد.ریاضیات به طور علمی ورزش مغز است.کودکانی که از چرتکه استفاده می کنند حل کنندگان ماهر مسائل ریاضی هستند.فقط ۳۰ دقیقه تمرین در طول روز می تواند به حل معادلات پیچیده ریاضی به کودکان شما کمک کند،چرتکه ظرفیت مغز را افزایش می دهد.آموزش چرتکه هماهنگی بین دست ها و چشم ها می باشد که این عمل باعث تحریک نیم کره راست مغز میشود.اگر کودک شما چرتکه را به خوبی آموزش ببیند در ورزش و موسیقی هم به خوبی عمل خواهد کرد.

فواید آموزش چرتکه در نیو مث

  • درک کردن مفاهیم ریاضی
  • اشتیاق به گوش دادن
  • تقویت حافظه
  • افزایش اعتماد به نفس
  • افزایش مهارت های ذهنی

اگر دوست دارید که کودکانتان نابغه باشند فقط چرتکه میتواند باعث افزایش قدرت مهارت های ذهنی آنها بشوند. هر گروه سنی از کودکان میتواند به راحتی چرکته را یاد بگیرد اما در سنین پایین تر باعث افزایش قدرت یادگیری آنها می شود.و باعث می شود افرادی با اعتماد به نفس بالا وارد جامعه شوند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://newmath.ir/?p=578772
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
علی مرادی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تاریخچه چرتکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.