عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مدرسین این مجموعه است. از اینرو،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،مپی برداری،انتقال ویا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون تردید،حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به مجتمع آموزشی دکتر حسابی و مدرسین مجتمع آموزشی دکتر حسابی می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.


مالکیت حقوق مادی و معنوی آموزش ها در اختیار مجتمع آموزشی دکتر حسابی است

تمامی آموزش های موجود، در وزارت ارشاد به نام مجتمع آموزشی دکتر حسابی به ثبت رسیده است و از اینرو هرگونه سواستفاده و یا کپی از مطالب و فیلمها، به سادگی قابل پیگیری خواهد بود. قطعا مجتمع آموزشی دکتر حسابی در راستای حفظ حق و حقوق مدرسین دلسوز و پرتلاش خود هیچگونه دریغی را اعمال نخواهد کرد و از کوچکترین حقوق ایشان چشم پوشی نخواهد نمود. چرا که در نهادهای مربوطه، تمامی مجموعه های آموزشی -اعم از قدیم و جدید- به نام و تحت مالکیت مجتمع آموزشی دکتر حسابی می باشد.


استفاده از نرم افزارهای آموزشی بر روی سیستم شخصی

در صورتی که هنگام اجرای نرم افزارها،از شما نام کاربری و رمز عبور درخواست شد،می بایست دقیقا همان نام کاربری و رمز عبوری که هنگام خرید وارد نموده اید را وارد کنید.استفاده از نرم افزارها بر روی سیستم شخصی شما مجاز می باشد و نباید مورد استفاده چندگانه قرار گیرد. مگر آنکه بامجتمع آموزشی دکتر حسابی هماهنگی های لازم انجام شده باشد. سیستم مورد نیاز برای اجرای صحیح آموزشها،ویندوز (از نسخه ۷ به بالا) می باشد و بر روی سایر سیستم عامل ها ضمانتی نخواهد بود.همچنین هر نام کاربری اجازه فعالسازی روی یک سیستم شخصی را خواهد داشت. مگر اینکه قبل از خرید با پشتیبانی هماهنگی لازم را برای افزایش تعداد سیستم ها انجام داده باشد. توجه فرمایید فعالسازی روی سیستم های بیشتر مشمول هزینه می باشد. در مورد استفاده از نرم افزار مخصوص فیلم های مجتمع آموزشی دکتر حسابی می توانید با پشتیبانی سایت جهت دریافت اطلاعات دقیق تر صحبت کنید. با توجه به اینکه نرم افزارهای ارائه شده مالتی مدیا هستند،هیچ گونه هزینه ای پس از خرید عودت داده نمی شود. در مورد دریافت سورس های آموزش، از طیق ایمیل،تلگرام،یا پشتیبانی آنلاین می توانید از پشتیبانی سایت ، سورس و فایلها را درخواست نمایید. توجه فرمایید فقط آموزشهایی دارای سورس هستند که پشتیبانی به شما اعلام نموده و علاوه بر این، تنظیمات و تکمیل سورس (در صورت لزوم) بر عهده خریدار می باشد. همچنین جهت فعالسازی فیلم ها لازم است پس از خرید یکبار به اینترنت متصل شوید.در صورتی که در این زمینه هرگونه مشکلی وجود داشته باشد،پشتیبانی آنلاین همواره در خدمت کاربران خواهد بود. در مورد پشتیبانی فنی،فقط آموزش هایی که در توضیحات آنها به صراحت درج شده،شامل پشتیبانی فنی خواهند بود.


کپی برداری از فیلمها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست.


خرید پستی و دریافت پکیج

تمامی سفارشات ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل داده شده و بین ۲ الی ۴ روز بعد به مقصد خواهد رسید. خریدار موظف است ظرف حداکثر ده روز پس از دریافت پکیج، در صورت وجود هرگونه مشکل در محصول، مراتب را به مسئولین مربوطه در سایت از طریق ایمیل یا پشتیبانی آنلاین سایت و یا تلگرام اطلاع رسانی نماید. لازم به ذکر است پس از گذشت این مدت زمان، هر گونه موری بر عهده مشتری می باشد. همچنین کدهای تخفیف ارائه شده در سایت به مدت ده روز فعال می باشد و در صورت مفقود شدن کد تخفیف هدیه و یا عدم استفاده از ان در طی مدت مقرر، مسئولیت بر عهده کاربر می باشد.


رعایت حریم خصوصی

مجتمع آموزشی دکتر حسابی موظف به محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی اعضا،از جمله شماره همراه ایشان می باشد.در هیچ شرایطی و به هیچ عنوان،اطلاعات محرمانه اعضا منتشر نخواهد شد.مگر آنکه با اجازه و اطلاع خود عضو باشد.


پشتیبانی فنی (پس از فروش)

تنها در حالتی که مجموعه شامل پشتیبانی فنی است، موظف ایم که به خریداران، پشتیانی فنی ارائه دهد. البته سوالات کاربران بایستی صرفا در زیمنه مربوط به فیلمها باشد و نه خارج از محدوده آموزش ها. هم چنین تعداد و حجم سوالات هر کاربر،نباید از حد مجاز خارج شود و عدالت و انصاف رعایت گردد.


در صورتی که در ارتباط با قوانین سایت ،سوال و یا ابهامی در ذهن شماست،آن را با ما در میان بگذارید.